Головна / Римські штори-жалюзі у Львові
Навигация по товарам и услугам
З усіх питань - телефонуйте прямо зараз:

 

 

Римські штори-жалюзі у Львові - купити з установкою і безкоштовним заміром

shtory_na_okne_stella_09-04_kant_09-06.jpg

Тепер в компанії "Пройом" ви можете також замовити римські штори з безкоштовним виїздом нашого замірника зі зразками тканин та подальшою доставкою і установкою у Львові.

Основна відмінна риса римських штор від рулонних - це спосіб їх згортання: римські штори елегантно згортаються вертикально вгору, утворюючи симпатичні складки. Слід зауважити, що в професійному середовищі римські штори часто називають просто "римкі".

рімські штори в приватному будинку

римські штори в спальні

Саме ці складки надають римським шторам і всьому інтер'єру особливо затишну атмосферу.
Саме ці складки так радують наше око.

римські штори-жалюзі на вікна


Види (моделі) римських штор
види (моделі) римських штор

Соло - найпростіший і популярний варіант римської штори.
Згідно з наведеною вище схемою-картинці, модель Лайн відрізняється від Соло нашивкою смужки тканини по центру.

римські штори лайн

У моделі Стелла смужки (канти) нашиваються з боків.

rimskaya_shtora_stella_len_09-01_kant_09-08.jpg

В моделі Призма додається ще один кант внизу по горизонталі.
rimskaya_shtora_prizma_len_09-07_kant_09-03_01.jpg

Ширина смужок (кантів) в моделях Лайн, Стелла, Призма залежить від ширини римської штори:
• при ширині римської штори до 600 мм, ширина канта буде 80 мм
• від 600 мм до 1600 мм – ширина канта 100 мм
• від 1600 мм до 2400 мм – ширина канта 150 мм

Тканина в моделі Соло і у всіх інших моделях крім варіанту Каскад в повністю опущеному стані не містить на собі складок. І лише в моделі Каскад на відміну від всіх інших складки зберігаються і в повністю опущеному (распрямленому) стані.
rimskaya_shtora_kaskad_blekaut_07_01.jpg

Саме з цієї причини, власники римських штор моделей відмінних від Каскад часто повністю не опускають римську штору, що дозволяє зберегти той затишок, який надає римська штора саме завдяки своїм складкам.

То яку ж модель римських штор краще вибрати?
В даному питанні вам слід керуватися лише своїми смаковими уподобаннями.
Слід зауважити, що згідно з нашою статистикою в більшості замовлень (приблизно в 70% випадків) клієнти обирають найпростіший варіант Соло.
Варіант Стелла (тобто з смужками по боках) - другий за популярністю серед клієнтів компанії "Пройом", йому віддають перевагу майже 30% наших клієнтів, які замовили римські штори.
Всі інші варіанти, в т.ч. і Каскад, помітно відстають за популярністю від Соло і Стелли, так що для випадків, коли вам необхідно відзначитися, тобто щоб ваші вироби були не такі як у всіх, вибирайте варіанти відмінні від Соло і Стелла.

Куди і як встановлюються римські штори?
Щоб здатність римських штор створювати затишок розкрилася на повну силу, найчастіше римські шторки встановлюють на весь проріз вікна. Рідше можна побачити римські штори на кожній створці (склопакеті) окремо. В такому випадку, щоб уникнути розгойдування шторок на вітрі, а також при відкритті вікна на провітрювання, римські штори додатково укомплектовуються комплектом вертикальних лісок подібно до того, як це робиться з горизонтальними і рулонними жалюзі.
При бажанні римські штори можна також встановити в отвір вікна (тобто до верхнього відкосу).

Як самостійно заміряти римські штори?
Замір римських штор залежить від способу їх планованої установки.

При кріпленні на стіну:
Ширина римської штори = ширина віконного прорізу + 200 мм
Висота римської штори = висота від підвіконня до верху віконного отвору + 200 мм.

При кріпленні на вікно (на кожен склопакет):
Ширина римської штори дорівнює відстані між штапиками (по їх стиках з рамою).
Якщо римська штора кріпиться на частина вікна яка відкривається (тобто стулку), то висота римської штори = висоті стулки.
Якщо ж римська штора кріпиться на частину вікна, яка не відкривається (т.зв. глуха), то висота римської штори = висоті між стиками штапиками з рамою + 30 мм.

При кріпленні в отвір (тобто до верхнього укосу вікна):
Ширина римської штори = ширина отвору мінус 20 мм
Висота римської штори = висота отвору мінус 10 мм

Як керуються римські штори?
Для римських штор, які ви можете замовити в компанії "Пройом", можливі 2 способи керування на ваш вибір: мотузяне (шнурком) або ланцюгове.

Перший варіант найпростіший і недорогий. В цьому випадку тканина римської штори кріпиться до карнизу подібно до того, який використовується в горизонтальних жалюзі. Саме керування також схоже (з важливою відмінністю у вигляді відсутності поворотною палички) - ви просто тягнете за шнурок, щоб підняти штору. Щоб опустити штори, часто досить потягнути шнурок в сторону. Штора опуститься в цьому випадку сама за рахунок своєї ваги.

Ланцюговий механізм в цілому інтуїтивно зрозумілий і передбачуваний - ви просто тягнете за ланцюжок, щоб підняти або опустити штору.

karniz_i_tsepochnoye_upravleniye_rimskoy_shtoroy.jpg

Як керуються римські штори на ланцюговому механізмі Ви можете побачити в наступному 40-секундному відео:

У чому ж переваги і недоліки кожного з двох зазначених вище способів керування римськими шторами?
Мотузковий спосіб дешевший - на ланцюговому керуванні залежно від розмірів римська штора виходить приблизно в 1,5 рази дорожче (точніше прорахує наш менеджер).
Ще одна перевага мотузкового способу - легке опускання, римська штора в цьому випадку легко і швидко опускається під дією сили тяжіння навіть при невеликих розмірах.
Мотузковий спосіб керування не варто ставити на порівняно великі римські штори, тому що в таких випадках під впливом значної ваги римської штори шнурок і сам механізм в цілому може швидше прийти в непридатність.

Головна і основна ж перевага ланцюжка керування - це надійність. Так, шнурок з часом в залежності від інтенсивності використання перетирається, а ролик, через який проходить шнурок, і в цілому сам механізм не відрізняється довговічністю - напевно кожен з вас стикався коли-небудь в житті з дуже старими горизонтальними жалюзі, які моторошно заїдають і "не хочуть" опускатися. Але слід, помітити, що для цього має пройти немало років. Також відзначимо, що наша компанія надає гарантію 1 рік на римські штори, в т.ч. і з мотузковим керуванням. Також важливо врахувати, що при необхідності ви зможете, звернувшись в нашу компанію, замінити постарілий мотузковий механізм на новий вельми недорого в порівнянні із загальною вартістю римської штори.

Недолік ланцюжка керування в його вартості, а також в швидкості - ланцюговий механізм діє плавно і піднімає і опускає римську штору поступово, що частіше в результаті виходить довше, ніж просто сильно потягнути за шнурок як в мотузковому способі.

Наскільки сильно римські штори пропускають світло і відповідно затемнюють приміщення?
Римські штори, які виготовляються в компанії "Пройом" , виготовляються з тканин різної щільності - від порівняно нещільних, що пропускають світло, до тканин під назвою Блекаут, які зовсім не пропускають світло. Перевірити наскільки конкретно тканини пропускають світло, ви зможете, якщо викличте нашого замірника, який привезе з собою всі тканини. До речі, це зовсім безкоштовно і ні до чого вас не зобов'язує.
Слід зауважити, що римські штори з тканин Блекаут набирають все більшої популярності серед наших клієнтів, і це цілком зрозуміло: так у випадках, якщо сторона будинку сонячна, часто зовсім немає бажання вішати традиційні щільні важезні штори.

Як доглядати за римськими шторами?
Римські штори, на відміну від рулонних, можна прати. На рулонних шторах присутнє пилевідштовхуюче просочення, яке змивається при пранні, тому їх і не варто прати. Римські штори при необхідності можна періодично прати, як власне і традиційні штори.
Зняти тканину римської штори для прання зовсім не складно, тому що тканина кріпиться до карнизу на липучках.

kak_snyat_tkan_v_rimskikh_shtorakh.jpg

Тканини римських штор слід прати лише в холодній воді (до 30 градусів).
Прасувати тканини римських штор рекомендується тільки теплою праскою (відповідає одна точка на покажчику вибору температури нагріву праски).
Тканини для римських штор досить ніжні, тому не рекомендується їх вибілювати, а також віджимати в пральній машині.

Як неважко помітити, торець карниза римської штори на ланцюговому механізмі нагадує обличчя людини, головки шурупів - це очі, ось тільки не вистачає носа і посмішки, що і ми домалювали)

kak_nanesti_mordochku_smaylik_na_rimskuyu_shtoru.jpg

smaylik_na_rimskoy_shtore.jpg

При бажанні, Ви також можете розважитися подібним чином)
Якщо вважаєте за необхідне, ви можете легко повернути торець карниза в первинний вигляд за допомогою ацетону.
Після всього цього приходить в голову фраза, що римські штори - це все-таки штори з людським обличчям)

В якій країні виробляються римські штори?
Комплектуючі, крім механізму ланцюжка, виготовляються в Україні. Сам ланцюговий механізм поставляється з Голландії, що в цілому і пояснює досить високу його вартість. Тканини для римських штор везуть з Туреччини. Безпосередньо виготовлення римських штор з усіх комплектуючих проводиться на українському виробництві. На всі римські штори, замовлені в компанії "Пройом", ви отримуєте 1 рік гарантії, за умови установки виробів нашими майстрами.

Які обмеження на розміри римських штор?
Максимальна ширина римської штори - 2400 мм. Максимальна висота 3500 мм, за винятком тканин Тюль Рейн і Портьєра-вензель: для них обмеження по висоті римської штори дорівнює 2600 мм.

Чим відрізняються тканини для римських штор?
Умовно тканини можна розділити на 3 групи:
• Сонцезахисні (т.зв. Блекаут, які зовсім не пропускають через себе світло)
• Декоративні (такі як Тюль Рейн, Льон-лайт)
• Універсальні (Льон, Рогожка Lux, Аларкона, Вензель)
Деякі тканини (напр. Льон-лайт) мають структуру мішковини і погано підходять для захисту від сонця, а більше для декору та захисту від сторонніх очей.
Більш точне уявлення про тканини Ви зможете отримати, викликавши нашого майстра із зразками всіх тканин. Виїзд майстра безкоштовний і абсолютно ні до чого Вас не зобов'язує. На місці Ви зможете піднести тканину яка Вас цікавить на світло і таким чином вибрати найбільш прийнятну за ступенем пропускання світла тканину.

Які системи римських штор існують?
Слід зауважити, що крім звичайної класичної системи римськоі штори є деякі її варіації:

Система Комфорт дозволяє розмістити на одному карнизі дві штори з незалежним один від одного управлінням.
sistema_rimskoy_shtory_komfort_layn.jpg


Система День-Ніч - система з двома спареними карнизами.
sistema_rimskoy_shtory_den_noch_vid_sboku.jpg

sistema_rimskoy_shtory_den_noch.jpg

rimskaya_shtora_den-noch.jpg


Як довго необхідно чекати установку римських штор з дня виміру?
Терміни виготовлення і установки залежать від сезонності, завантаженості виробництва і установників. В середньому при звичайній завантаженості виробництва термін виготовлення самих виробів становить приблизно 5 робочих днів. Після отримання виробів установник переглядає свій план вимірів і установок, телефонує вами і домовляється на день і час установки, які будуть вам зручні. Таким чином, в середньому сумарно з дня виміру до установки проходить близько 7-10 календарних днів.


Новинка - люверси
Слід зауважити, що нещодавно з'явилася можливість замовляти римські штори з люверсами і паском.
Що це таке Вам буде ясно при погляді на наступне фото:

rimskaya_shtora_s_lyuversamm_i_poyaskom.jpg

Люверс з пояском

Люверси можуть бути наступних 4-х кольорів:
4_vida_lyuversov.jpg


 

Ціни на римські штори-жалюзі:

*вказана ціна готового виробу з карнизом і комплектуючими.
Замір безкоштовно.


 

Каталог тканин, з яких виготовляються римські штори

(всі зображення клікабельні)

(вказана ціна за виріб з шириною 400 мм)

01_15_len-layt_kl_9018-7_belyy.jpg

Льон-лайт KL 9018-7 Білий
Ціна 1287 811 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_16_len-layt_kl_9018-9-1_bezhevyy.jpg

Льон-лайт KL 9018-9-1 Бежевий
Ціна 1287 811 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_17_len-layt_kl_9018-9_pesochnyy.jpg

Льон-лайт KL 9018-9 Пісочний
Ціна 1287 811 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_18_len-layt_kl_9018-9-2_shokoladnyy.jpg

Льон-лайт KL 9018-9-2 Шоколадний
Ціна 1287 811 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_19_len-layt_m18-3_seryy.jpg

Льон-лайт m18-3 Сірий
Ціна 1287 811 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_01_blekaut_nova_f24-17_sv_seryy.jpg

Блекаут NOVA F24-17 Світло-сірий
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_02_blekaut_nova_f24-8_bezhevyy.jpg

Блекаут NOVA F24-8 Бежевий
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_03_blekaut_nova_f24-9_pesochnyy.jpg

Блекаут NOVA F24-9 Пісочний
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_04_blekaut_nova_f24-35_shokoladnyy.jpg

Блекаут NOVA F24-35 Шоколадний
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_05_blekaut_nova_f24-27_grafitovyy.jpg

Блекаут NOVA F24-27 Графітовый
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_06_blekaut_nova_f24-3_olivkovyy.jpg

Блекаут NOVA F24-3 Оливковий
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_07_blekaut_nova_f24-6_goluboy.jpg

Блекаут NOVA F24-6 Блакитний
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_08_len_m8-2_belyy.jpg

Льон m8-2 Білий
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_09_len_m8-1_bezhevyy.jpg

Льон m8-1 Бежевий
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_10_len_m8-3_pesochnyy.jpg

Льон m8-3 Пісочний
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_11_len_m8-4_shokoladnyy.jpg

Льон m8-4 Шоколадний
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_12_len_m8-5_bordovyy.jpg

Льон m8-5 Бордовий
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_13_len_m8-6_dzhins.jpg

Льон m8-6 Джинс
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
01_14_len_m8-7_tiffani.jpg

Льон m8-7 Тіффані
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
02_10_tyul_reyn_1_belaya.jpg

Тюль Рейн 1 Біла
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
02_11_tyul_reyn_6_latte.jpg

Тюль Рейн 6 Латте
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
02_12_tyul_reyn_5_seryy.jpg

Тюль Рейн 5 Сірий
Ціна 1434 903 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
02_06_rogozhka_lux_08_pesok.jpg

Рогожка LUX 08 Пісок
Ціна 1677 1057 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
02_05_rogozhka_lux_41_belyy_pesok.jpg

Рогожка LUX 41 Білий пісок
Ціна 1677 1057 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
02_07_rogozhka_lux_21_shokolad.jpg

Рогожка LUX 21 Шоколад
Ціна 1677 1057 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
02_04_rogozhka_lux_05_shampan.jpg

Рогожка LUX 05 Шампань
Ціна 1677 1057 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
03_01_len_s_otlivom_1_shampan.jpg

Льон з відливом 1 Шампань
Ціна 1677 1057 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
03_01_len_s_otlivom_5_pudrovyy.jpg

Льон з відливом 5 Пудровий
Ціна 1677 1057 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
03_01_len_s_otlivom_4_bezhevyy.jpg

Льон з відливом 4 Бежевий
Ціна 1677 1057 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
02_09_venzel_v6_olivkovyy.jpg

Вензель V6 Оливковий
Ціна 1677 1057 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
02_08_venzel_v3_zolotoy.jpg

Вензель V3 Золотий
Ціна 1677 1057 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
02_02_blekaut_13_shokoladnyy.jpg

Блекаут 13 Шоколадний
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
02_01_blekaut_07_pudrovyy.jpg

Блекаут 07 Пудровий
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
02_03_blekaut_04_fistashkovyy.jpg

Блекаут 04 Фісташковий
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_01_Джусі велюр 93 Білий

Джусі велюр 93 Білий
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_05_Джусі велюр 96 Бежевий

Джусі велюр 96 Бежевий
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_06_Джусі велюр 200 Ореховий

Джусі велюр 200 Ореховий
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_08_Джусі велюр 340 Антрацитовий

Джусі велюр 340 Антрацитовий
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_09_Джусі велюр 344 Сонячний

Джусі велюр 344 Сонячний
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_10_Джусі велюр 106 Помаранчевий

Джусі велюр 106 Помаранчевий
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_12_Джусі велюр 370 Трав'яний

Джусі велюр 370 Трав'яний
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_14_Джусі велюр 208 Бірюзовий

Джусі велюр 208 Бірюзовий
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_15_Джусі велюр 114 Морський

Джусі велюр 114 Морський
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_16_Джусі велюр 355 Синій

Джусі велюр 355 Синій
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_17_Джусі велюр 213 Пудровий

Джусі велюр 213 Пудровий
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_21_Джусі велюр 98 Фіолетовий

Джусі велюр 98 Фіолетовий
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_22_Джусі велюр 113 Червоний

Джусі велюр 113 Червоний
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням
04_26_Джусі велюр 217 Шоколадний

Джусі велюр 217 Шоколадний
Ціна 1909 1203 грн/шт
(нова ціна з урахуванням знижки)
з доставкою та встановленням

 

Щоб дізнатися вартість римських штор-жалюзі, ціни на горизонтальні жалюзі, задати питання,
яке вас цікавить, або записатися на безкоштовний виїзд замірника із зразками продукції
просто зателефонуйте нам прямо зараз за телефонами у Львові:м. Львів

phone-ico тел.: (0322) 90-19-52
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com