Головна / Жалюзі в офіс
Навигация по товарам и услугам
З усіх питань - телефонуйте прямо зараз:

 

 

Жалюзі в офіс

•Переїхали в новий офіс і розумієте, що треба встановити жалюзі?
•Старі жалюзі зовсім прийшли в непридатність і їх пора замінити?
•Сонце світить у вікно настільки яскраво, що зображення на моніторі насилу помітне і доводиться сильно напружувати очі для роботи за комп'ютером?
•У новому офісі крім столів, комп'ютерів і голих вікон нічого немає, але ж ви в ньому сидите цілими днями і хочеться його зробити більш людяним і затишним?
• Вас не покидає відчуття, що в новому в офісі ви сидите як в акваріумі і всі за вами спостерігають?:)
У такому випадку вам, швидше за все, потрібні жалюзі!

Компанія "Пройом " пропонує різні варіанти жалюзі для офісу і в цій статті ми спробуємо з'ясувати основні переваги чи недоліки тих чи інших жалюзі.
Жалюзі можна побачити як в самих скромних офісних напівпідвальних приміщеннях, так і в престижних респектабельних офісах. У всіх цих випадках жалюзі вдається виглядати доречно і привабливо.

Основні 2 завдання, які намагаються вирішити за допомогою установки жалюзі в офіс - це захист від сонця і створення в офісі необхідного інтер'єру та затишку.
Крім цього, в офісі працівники в основному зосереджені на роботі і не хочуть займатися тими речами, якими більш охоче займаються в будинку: прибиранням, пранням, прасуванням. Зокрема тому, завдяки пилевідштовхуючій пропитці в офісах більш доречні тканинні жалюзі в порівнянні зі звичайними традиційними шторами, на які сідає пил і які потрібно прати та прасувати.

Як правило, в офіс вибрати жалюзі значно легше, ніж до себе додому - менше терзають сумніви про те, чи впишуться жалюзі в інтер'єр. У нашій країні жалюзі почали з'являтися на вікнах у великих кількостях в основному саме в офісах. Прийнято вважати, що офіс - це природне "середовище проживання" жалюзі.

Вибираючи тип і забарвлення жалюзі для офісу слід не забувати, що на ці жалюзі доведеться дивитися кожен робочий день по 8 годин, відповідно вони повинні радувати очі і не набридати.

DSC01167_0

З функцією захисту від сонця в принципі всі види жалюзі справляються як мінімум на задовільно. А ось за здатністю створювати затишок їх можна розташувати в наступній послідовності: мінімальний затишок створюють горизонтальні жалюзі, потім слідують вертикальні тканинні жалюзі, а максимальний затишок офісу додадуть рулонні штори (тканинні ролети).

Слід зауважити, що вертикальні жалюзі і ще з більшою мірою рулонні штори додають офісу благородний вид не тільки зсередини, але й з вулиці.

Зовсім необов'язково, щоб в офісах однієї компанії усі жалюзі були однаковими. Вони можуть відрізнятися за типом, кольором та тканиною в кабінеті керівника, на ресепшені, в офісах рядових співробітників.

А тепер більш докладно за видами жалюзі:
• горизонтальні жалюзі в офіс
• вертикальні жалюзі в офіс
• рулонні штори-жалюзі в офіс

Найпопулярніший варіант жалюзі для офісів серед наших клієнтів - це вертикальні жалюзі

DSC01492__0.jpg

Правильно підібраний колір жалюзі може сприяти розслабленню очей при тривалій роботі за комп'ютером - наприклад це може бути зелений, блакитний, синій колір.

Якщо жалюзі незначно забруднилися, можна протерти брудні місця вологою губкою або засобами сухої хімчистки. В домашніх умовах можна опустити брудні ламелі в мильний розчин, і не стираючи їх, потім прополоскати та повісити назад. В офісних же приміщеннях такі дії, природно, недоречні. При значних забрудненнях можна або замінити брудні ламелі, або запросити спеціальну клінінгову компанію, у яких, як правило, встановлюється мінімальний обсяг роботи за який вони будуть братися в районі 20 кв.м (наша компанія, на жаль, подібних послуг не надає).

При замовленні вертикальних жалюзі у вас є різні варіанти того, як будуть відкриватися жалюзі: можна вибрати відкривання справа-наліво, зліва-направо або від центру в сторони.

І якщо ви бачили раніше в офісах вертикальні тканинні жалюзі і вам вони здаються нудними, ви швидше за все не бачили весь наш каталог тканин! :) Впевнені, що в ньому кожен знайде для себе ненудні та цікаві варіанти.

Плюси вертикальних жалюзі в офісі:
• висока функціональність - зручно регулювати освітленість приміщення
• адекватний офісу зовнішній вигляд
• підтримання чистого повітря в офісі і відсутність необхідності постійно витирати пил з жалюзі за рахунок наявності пилевідштовхуючій пропитці на тканинах
• великий вибір тканин
• наявність недорогих тканин
• захист від протягів
• закривати великі вікна можна одним рухом руки - не потрібно, як у випадку з горизонтальними і рулонними жалюзі, закривати кожні жалюзі окремо

Мінуси вертикальних жалюзі в офісі:
• можуть задітися і ламатися при збиранні, особливо нижні ланцюжки та тягарці часто зачіпають прибиральниці
• в закритому стані ускладнюють доступ до підвіконня
• при значних забрудненнях важко чистяться

Фото наших робіт з установки вертикальних жалюзі в офісах:

DSC00507__0.jpg

DSC00970__0.jpg

DSC00983__0.jpg

DSC01164__0.jpgДивитися інші фото наших робіт з установки вертикальних жалюзі в офісах >>>Наступними видом за популярністю жалюзі в офісах є горизонтальні жалюзі

DSC01285__0.jpg

У компанії "Пройом " ви можете замовити горизонтальні жалюзі з шириною ламелі 25 та 16 мм. Для офісних приміщень, як правило, вибирають жалюзі з ламеллю 25 мм - вони виглядають суворіше та дешевше. Жалюзі з ламеллю 16 мм, як правило, вибирають для житлових приміщень.

Для невеликих складських вікон, напівпідвальних приміщень, напевно, оптимальним варіантом будуть горизонтальні жалюзі - як кажуть "дешево та сердито" :)
У складських приміщеннях горизонтальні жалюзі виграють у порівнянні з вертикальними - тому що горизонтальні жалюзі ставляться безпосередньо на вікно та зникає ризик того що жалюзі зачеплять і пошкодять при навантаженні-розвантаженні товару людиною або навантажувачем.

Плюси горизонтальних жалюзі в офісі:
• найдешевший варіант для офісу
• висока функціональність - зручно регулювати освітленість приміщення
• адекватний офісу зовнішній вигляд,
• великий вибір кольорів
• вільне підвіконня

Мінуси горизонтальних жалюзі в офісі:
• незручно закривати великі вікна, а також вікна, доступ до яких затруднений - наприклад, якщо вікна знаходяться високо, заважають столи
• строгий офісний вигляд - не зовсім доречні для офісів з яскравою та затишною обстановкою
• на відміну від вертикальних і рулонних тканинних жалюзі горизонтальні жалюзі не містять пилевідштовхуючу пропитку - якщо вікно виходить на пилову частину міста, на ламелях буде накопичуватися пил, який іноді необхідно буде протирати.

Фото наших робіт з установки горизонтальних жалюзі в офісах:

DSC01218__0.jpg

DSC01278__0.jpg

DSC01281__0.jpgДивитися інші фото наших робіт з установки горизонтальних жалюзі в офісах >>>Якщо ж хочеться, щоб офіс виглядав по максимуму затишним та респектабельним, то в такому випадку слід встановити рулонні штори (тканинні ролети).

DSC00675__0.jpg

Тканина та забарвлення рулонних штор повинні бути підібрані так, щоб налаштовувати на діловий лад і допомагати концентруватися на робочому процесі, а на час перерви від роботи сприяти максимальному розслабленню та відновленню сил.
Для приміщень, де планується використовувати проектор, зокрема в кімнатах для переговорів з використанням презентацій, рекомендується використовувати рулонні штори з максимально щільною тканиною під назвою Black out (Блек аут).
Такі штори дозволять розглядати зображення на екрані проектора настільки ж комфортно, як і в кінотеатрі.

DSC01382

Як правило, рулонні штори для офісу вибирають однотонні без всяких візерунків або з непомітним орнаментом - інакше порушиться ділова обстановка, налаштовуюча на робочий лад. Виняток становить хіба що офіс для творчих професій - дизайнерів, письменників, рекламників.

І хоча раніше рулонні штори не часто застосовувалися для декорування офісу, останнім часом це відбувається все частіше і судячи з кількості фото наших робіт з рулонними шторами вони вже обігнали горизонтальні жалюзі, в чому ви можете переконатися, переглянувши фото наших робіт.

Плюси рулонних жалюзі в офісі:
• Найбільш гарний зовнішній вигляд, максимальний затишок, можливість створити свій неповторний інтер'єр.
• Вільне підвіконня
• Легке, зручне і надійне управління за допомогою ланцюжка

Мінуси рулонних жалюзі в офісі:
• Більш висока вартість у порівнянні з горизонтальними і вертикальними жалюзі
• незручно закривати великі вікна, а також вікна, доступ до яких ускладнений - наприклад знаходяться високо, заважають столи.
• не дозволяють настільки ж функціонально як у вертикальних і горизонтальних жалюзі змінювати освітленість приміщення. Виняток становлять рулонні штори Зебра (День-Ніч)

DSC01253__0.jpg


Фото наших робіт з установки рулонних штор (тканинних ролет) в офісах:


DSC00577__0.jpg

DSC00571__0.jpg


DSC01197__1.jpg

DSC01352__1.jpgДивитися інші фото наших робіт з установки рулонних штор (тканинних ролет) в офісах >>>Дивитися прайси з цінами на жалюзі в офіс >>>

 

Дивитися каталоги кольорів та тканин для офісу >>>

 

Якщо вас долають сумніви, які саме жалюзі для офісу обрати, а також ви хотіли б дізнатися ціни на жалюзі або проконсультуватися, просто зателефонуйте нам за телефонами (виберіть ваше місто):Біла Церква

м. Біла Церква

kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Вінниця

м. Вінниця

phone-ico тел.: (0432) 50-66-70
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Дніпро (Дніпропетровськ)

г. Дніпро (Дніпропетровськ)

phone-ico тел.: (056) 736-06-29
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-803-66-89
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Кам`янське (Дніпродзержинськ)

м. Кам`янське (Дніпродзержинськ)

phone-ico тел.: (0569) 58-50-19
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Житомир

м. Житомир

phone-ico тел.: (0412) 57-66-67
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Запоріжжя

м. Запоріжжя

phone-ico тел.: (0612) 14-02-91
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Івано-Франківськ

м. Івано-Франківськ

phone-ico тел.: (0342) 76-60-15
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Луцьк

м. Київ

phone-ico тел.: (044) 209-49-43
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Кропивницький (Кіровоград)

м. Кропивницький (Кіровоград)

kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Кривий Ріг

м. Кривий Ріг

phone-ico тел.: (0564) 99-04-47
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Луцьк

м. Луцьк

phone-ico тел.: (0332) 27-70-24
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Львів

м. Львів

phone-ico тел.: (0322) 90-19-52
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Маріуполь

м. Маріуполь

phone-ico тел.: (0629) 45-01-36
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Миколаїв

м. Миколаїв

phone-ico тел.: (0512) 45-10-02
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Одеса

м. Одеса

phone-ico тел.: (048) 775-05-24
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-803-66-89
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Полтава

м. Полтава

phone-ico тел.: (0532) 69-51-31
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Рівне

м. Рівне

phone-ico тел.: (0362) 48-95-01
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Суми

м. Суми

phone-ico тел.: (0542) 76-70-13
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Тернопіль

м. Тернопіль

phone-ico тел.: (0352) 45-40-02
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Ужгород

м. Ужгород

phone-ico тел.: (0312) 48-81-15
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Харків

м. Харків

phone-ico тел.: (057) 715-20-93
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-803-66-89
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Херсон

м. Херсон

phone-ico тел.: (0552) 70-80-24
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Хмельницький

м. Хмельницький

phone-ico тел.: 0382686015
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Черкаси

м. Черкаси

phone-ico тел.: (0472) 51-50-21
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Чернігів

м. Чернігів

phone-ico тел.: (0462) 96-80-38
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Чернівці

м. Чернівці

phone-ico тел.: (0372) 97-70-09
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com