Головна / Жалюзі на балкон та лоджію
Навигация по товарам и услугам
З усіх питань - телефонуйте прямо зараз:

 

 

Жалюзі на балкон та лоджію

DSC01291__1.jpg

•Поставили пластикові рами на балконі, але голі стекла не приносять відчуття затишку?
•Влітку балкон нагрівається так, що й не хочеться на нього виходити?
•Старі занавіски на балконі зовсім схудли і треба з ними щось робити?
•Ви постійно бачите на сусідських балконах красиві штори та жалюзі і думаєте, а чому в мене на балконі не може бути також красиво?
•Ви об'єднали лоджію з квартирою і питання встановлення жалюзі на вікна набуває особливої важливості?
•Вам подобається вибігати на балкон в напівголому вигляді та не думати при цьому, що ви у всіх на очах?
•Ви зробили ремонт на балконі, зробили внутрішню обшивку пластиком або деревом і залишається повісити якісь жалюзі, щоб можна було видихнути й сміливо сказати, що ремонт балкона закінчено?
•Ви полюбляєте повалятися влітку на балконі з книжкою, але доводиться стійко переносити спеку і палюче сонце?
У такому випадку вам напевно допоможуть жалюзі та рулонні штори від компанії "Пройом"!

Навіщо взагалі потрібні жалюзі на балконі

Сьогодні мешканці квартир намагаються по максимуму використовувати площу своїх квартир. У зв'язку з цим особливо популярним стало облаштування балконів та лоджій: розширення їх площі, внутрішня обшивка та обробка, заміна старих радянських рам, які розвалюються все більше.

Застосування і призначення сучасного балкона найрізноманітніше: балкон може виконувати функцію складу речей, з якими незрозуміло що робити, на ньому можна пити чай, курити, спати влітку, відпочивати від усіх домашніх або просто постояти подихати свіжим повітрям без необхідності виходити при цьому на вулицю.

Якщо у вас:
- балкон старий і ремонтувати та робити його більш затишним ви не плануєте,
- у вас не сонячна сторона будівлі і сонце, в тому числі й влітку, проблем не доставляє,
то, швидше за все, вам жалюзі на балконі зовсім і не потрібні.

В цілому, можна сказати, що установка жалюзі та рулонних штор на балконі дозволить вам:
- зробити балкон затишніше, а ваше перебування на ньому більш комфортним,
- зменшить влітку нагрів балкона та прилеглої до нього кімнати,
- а також затемнить балкон й прилеглу до нього кімнату для більшого комфорту.

Жалюзі або традиційні штори?

Традиційні штори недоречні на балконі - вони рвуться, мнуться і сильно вбирають у себе вуличний пил.

На противагу цьому жалюзі не мнуться та більш досконалі в боротьбі з пилом: так, горизонтальні жалюзі просто легше миються, а тканинні вертикальні та рулонні жалюзі просякнуті пилевідштовхуючою пропиткою.

Коли поставити звичайні жалюзі проблематично

Якщо у вас розсувні вікна на балконі або лоджії, то поставити звичайні жалюзі не вдасться - тому що вони кріпляться на кожну стулку і будуть заважати відкриванню. Як варіант, можливо прикріпити жалюзі не на стулки, а над ними, але не завжди це вдається, і головне, при цьому способі установки важко домогтися естетичного вигляду жалюзі щодо балконних вікон й балкона взагалі. У таких випадках зазвичай рекомендують встановлювати вертикальні жалюзі.

Компанія "Пройом" пропонує розглянути 4 варіанти жалюзі для встановлення на балконах та лоджіях:

1) горизонтальні жалюзі (стандарт) на балкон
2) горизонтальні жалюзі Венус на балкон
3) вертикальні жалюзі на балкон
4) рулонні штори-жалюзі на балкон

 

1) Горизонтальні жалюзі (стандартний варіант - управління за допомогою тростинки та шнурка)

DSC01290__1.jpg

Горизонтальні жалюзі все ще залишаються одним з найпопулярніших видів сонцезахисту лоджій та балконів. Це пояснюється тим, що горизонтальні жалюзі - найдешевші жалюзі, звичні й добре знайомі більшості власників балконів та лоджій.

Як правило, жалюзі на балконні рами встановлюються на кожен склопакет окремо. Щоб жалюзі не бовталися й не вдарялися об скло та раму від вітру, можна додатково замовити комплект вертикальних лісок або фіксацій нижньої планки.

Якщо ви вирощуєте на балконі квіти, то щоб домогтися відразу двох речей: і затемнення, і достатнього для квітів надходження світла, ви можете замовити так звані перфоровані жалюзі (по-простому - "в дірочку")

Якщо у вас балкон сильно нагрівається влітку, то за законами фізики найменше будуть нагріватися жалюзі білого кольору.

Плюси горизонтальних жалюзі на балконі

• горизонтальні жалюзі — один з найдешевших варіантів жалюзі для балкона
• якщо у вас на балконі або лоджії є підвіконня, то горизонтальні жалюзі не перекриють його і залишать простір біля нього вільним.
• балкон та лоджія - збирачі вуличного пилу. Горизонтальні жалюзі легко миються за допомогою ганчірочки та мильного розчину. Для зручності їх можна також повністю зняти й опустити в мильний розчин (але не опускаючи карниз, тому що в ньому пристрій управління).
• горизонтальні жалюзі не бовтаються під ногами і не займають зайве місце на балконі
• висока функціональність - зручно регулювати освітленість на балконі. Щоб сховатися від сторонніх очей, не обов'язково повністю затемнювати балкон - достатньо лише трохи повернути ламелі
• великий вибір кольорів дозволить зробити ваш балкон оригінальним.

Мінуси горизонтальних жалюзі на балконі

• якщо ви хочете зробити балкон якомога більш затишним, то горизонтальні жалюзі, мабуть, не найкращий варіант: більше затишку балкону додадуть жалюзі з тканини - наприклад рулонні штори.
• в стандартних горизонтальних жалюзі не самий довговічний механізм управління (тростина та ланцюжок) - більш надійні й довговічні пристрої керування у вигляді ланцюжка використовуються в горизонтальних жалюзі Венус та в рулонних шторах.

Дізнатися більше про стандартні горизонтальні жалюзі ви можете за посиланням

Фото наших робіт з установки горизонтальних жалюзі на балкони та лоджії:

DSC00706__0.jpg

DSC00705__1.jpg

DSC01141__1.jpg

Показати ще фото

DSC01158__0.jpg

DSC01159__0.jpg

DSC01160__0.jpg

DSC01245__0.jpg

DSC01292__0.jpg

DSC01313__0.jpg

DSC01752_0.jpg

DSC01753_0.jpg

DSC01754_0.jpg


2) Горизонтальні жалюзі система Венус (інші назви - касетні, Ізолайт, Ізотра)

DSC00517__0.jpg


Це більш елегантний та красивий вигляд горизонтальних жалюзі в порівнянні зі стандартним варіантом.
Карниз у таких жалюзі більш плоский, управляються жалюзі Венус за допомогою одного лише ланцюжка.
Крім цього жалюзі Венус розташовані ближче до скла у порівнянні зі стандартними жалюзі, що робить їх перебування на балконному вікні й відповідно на всьому балконі більш природним.

DSC00518__0.jpg

Жалюзі Венус завжди комплектуються вертикальною ліскою, завдяки чому не потрібно переживати, що вони будуть битися об скло від вітру.

Плюси горизонтальних жалюзі Венус на балконі:

До всіх перерахованих плюсів для горизонтальних жалюзі додаються:
• Більш елегантний дизайн, завдяки чому ваш балкон не буде виглядати буденно
• Менша ймовірність зачепити та погнути ламелі - тому що жалюзі Венус більш наближені до площини вікна, ніж стандартні горизонтальні жалюзі.
• Більш досконале управління: у звичайних горизонтальних жалюзі тростина управління часто бовтається та зачіпається. Ланцюговий же механізм, який використовується в жалюзі Венус, можна закріпити в спеціальному фіксаторі, відповідно ланцюжок бовтатися й розгойдуватися не буде.

Мінуси горизонтальних жалюзі Венус на балконі:

• Жалюзі Венус все ж дещо поступаються рулонним шторам в плані створення затишку
• Вартість жалюзі Венус приблизно в 2,5-3 рази вище звичайних горизонтальних жалюзі

Детальніше про жалюзі Венус ви можете дізнатися за посиланням


3) Вертикальні жалюзі на балконі


Вертикальные жалюзи

І хоча вертикальні тканинні жалюзі все частіше можна побачити і на балконі, вони залишаються для балконів так зв. "андеграундом" - все таки їх на балконах ще дуже мало, якщо порівнювати їх поширеність на балконах у відсотковому відношенні до інших видів жалюзі - горизонтальних та рулонних. Це підтверджується також і тим, що автор даної статті при її підготовці не знайшов серед фото наших робіт фото з вертикальними жалюзі на балконі. Насилу ви знайдете такі фото і в неосяжному інтернеті.
А якщо тепер поговорити більш ближче до справи, то можна сказати, що вертикальні тканинні жалюзі встановлюють в основному в двох випадках:
1) коли хочуть встановити щось максимально схоже на традиційні штори
2) коли немає можливості поставити традиційні горизонтальні та рулонні жалюзі - наприклад на розсувні віконні системи ("розсовуванню" будуть заважати карнизи таких жалюзі, які будуть при цьому розсуватися разом із самими стулками)

Плюси вертикальних жалюзі:

• відсутні складки як у традиційних жалюзі.
• закривати весь балкон від сонячного світла можна одним рухом руки - не потрібно, як у випадку з горизонтальними і рулонними жалюзі, бігати та закривати кожні жалюзі окремо.
• максимально схожі на традиційні штори
• завдяки пилевідштовхуючій пропитці на них не сідає пил, що полегшує догляд за ними.

Мінуси вертикальних жалюзі:

• по причині того, що на балконах завжди не вистачає місця, вертикальні жалюзі швидше за все будуть встановлені впритул до вікна, а значить, будуть обмежувати доступ до підвіконня (якщо він є).
При цьому жалюзі будуть перешкоджати відкриванню вікна, тобто для того щоб провітрити балкон потрібно буде і рухати ламелі.
Якщо жалюзі зроблені не до рівня підвіконня, а до рівня підлоги, сильно підвищується ймовірність їх зачепити, або пошкодити чи забруднити.
• оскільки балкони та лоджії досить легковажні місця будівель, то при відносно сильному вітрі ламелі будуть розгойдуватися й битися об балкон і відповідно видавати зайвий шум.
• прання вертикальних жалюзі не передбачене - лише акуратне замочування в мильному розчині і наступне полоскання. Відповідно, якщо у вас на балконі багато бруду - вертикальні жалюзі не підійдуть, краще вибрати горизонтальні.

4) Рулонні штори (тканинні ролети) на балконі

DSC01372__2.jpg

Безумовно, ті, хто, встановлює рулонні штори на балкон, знають про існування дешевших горизонтальних жалюзі. Що ж є вирішальним фактором для таких клієнтів замовити саме рулонні штори, а не горизонтальні жалюзі?
Відповідь тут досить очевидна - це бажання зробити балкон чи лоджію якомога затишними.
Завдяки тому, що тканина рулонних штор розсіює світло подібно абажуру лампи, на балконі створюється особлива романтична атмосфера, а сам по собі зовнішній вигляд рулонних штор також радує око, причому не тільки тоді, коли ви знаходитесь на самому балконі або в прилеглій до нього кімнаті: коли ви або просто перехожі будете дивитися на ваш балкон з вулиці, то помітите, що балкон став красивішим та ошатним!

Управління в рулонних шторах зручне і надійне - за допомогою механізму ланцюжка.
Щоб рулонні штори не бовталися від вітру й не провисали при провітрюванні, можна додатково замовити комплект вертикальної ліски, яка буде утримувати тканину.

Інший, не менш популярний варіант - це замовити рулонні штори закритого типу (в коробі й з направляючими планками) - в такому випадку тканина буде утримуватися від вигинів та провисань напрямними планками, а короб додатково захистить полотно від пилу.

DSC01376__2.jpg

Те, наскільки у вас сильно світить сонце на балконі, сонячна сторона будівлі чи ні, впливає на вибір щільності тканини - від напівпрозорої до найщільнішої Блекаут, яка практично не пропускає світло.
Більш докладно про рулонні штори (тканинні ролети) ви можете дізнатися за посиланням

Досить цікавим варіантом декору балкона є різновид рулонних штор під назвою День-Ніч (Зебра)

DSC01255__1.jpg

Більше інформації про рулонні штори Зебра ви можете отримати за посиланням


Фото наших робіт з установки рулонних штор (тканинних ролет) на балкони та лоджії:

DSC00600__1.jpg

DSC00598__0.jpg

DSC00544__0.jpg

DSC00540__1.jpg

DSC00535__0.jpg

DSC00534__0.jpg

DSC00533__0.jpg

IMAG0331__0.jpg

IMAG0330__0.jpg


DSC01251__1.jpg

DSC01254__1.jpg

DSC01257__1.jpg

DSC00871__0.jpg

DSC01273__2.jpg

DSC01357__2.jpg

DSC01365__2.jpg

DSC01366__2.jpg

DSC01367__2.jpg

DSC01368__2.jpg

DSC01369__2.jpg

DSC01370__2.jpg

DSC01371__2.jpg

DSC01377__2.jpg

DSC01378__2.jpg

DSC01416__2.jpg

DSC01440__2.jpg

DSC01441__2.jpg

DSC01740_0.jpg

DSC01741_0.jpg

DSC01742_0.jpg

DSC01743_0.jpg

DSC01744_0.jpg

DSC01745_0.jpg

DSC01801_0.jpg

DSC01803_0.jpg

DSC01812_0.jpg

DSC01813_0.jpg

DSC01814_0.jpg

DSC01822_0.jpg

DSC01823_0.jpg

DSC01824_0.jpg

DSC01825_0.jpg


Якщо вас долають сумніви, які саме жалюзі на балкон чи лоджію вибрати, а також ви хотіли б дізнатися ціни на жалюзі або проконсультуватися, просто зателефонуйте нам за телефонами (виберіть ваше місто):Біла Церква

м. Біла Церква

kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Вінниця

м. Вінниця

phone-ico тел.: (0432) 50-66-70
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Дніпро (Дніпропетровськ)

г. Дніпро (Дніпропетровськ)

phone-ico тел.: (056) 736-06-29
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-803-66-89
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Кам`янське (Дніпродзержинськ)

м. Кам`янське (Дніпродзержинськ)

phone-ico тел.: (0569) 58-50-19
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Житомир

м. Житомир

phone-ico тел.: (0412) 57-66-67
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Запоріжжя

м. Запоріжжя

phone-ico тел.: (0612) 14-02-91
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Івано-Франківськ

м. Івано-Франківськ

phone-ico тел.: (0342) 76-60-15
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Луцьк

м. Київ

phone-ico тел.: (044) 209-49-43
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Кропивницький (Кіровоград)

м. Кропивницький (Кіровоград)

kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Кривий Ріг

м. Кривий Ріг

phone-ico тел.: (0564) 99-04-47
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Луцьк

м. Луцьк

phone-ico тел.: (0332) 27-70-24
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Львів

м. Львів

phone-ico тел.: (0322) 90-19-52
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Маріуполь

м. Маріуполь

phone-ico тел.: (0629) 45-01-36
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Миколаїв

м. Миколаїв

phone-ico тел.: (0512) 45-10-02
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Одеса

м. Одеса

phone-ico тел.: (048) 775-05-24
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-803-66-89
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Полтава

м. Полтава

phone-ico тел.: (0532) 69-51-31
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Рівне

м. Рівне

phone-ico тел.: (0362) 48-95-01
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Суми

м. Суми

phone-ico тел.: (0542) 76-70-13
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Тернопіль

м. Тернопіль

phone-ico тел.: (0352) 45-40-02
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Ужгород

м. Ужгород

phone-ico тел.: (0312) 48-81-15
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Харків

м. Харків

phone-ico тел.: (057) 715-20-93
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-803-66-89
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Херсон

м. Херсон

phone-ico тел.: (0552) 70-80-24
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Хмельницький

м. Хмельницький

phone-ico тел.: 0382686015
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Черкаси

м. Черкаси

phone-ico тел.: (0472) 51-50-21
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Чернігів

м. Чернігів

phone-ico тел.: (0462) 96-80-38
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Чернівці

м. Чернівці

phone-ico тел.: (0372) 97-70-09
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com