Головна / Жалюзі на кухню
Навигация по товарам и услугам
З усіх питань - телефонуйте прямо зараз:

 

 

Жалюзі на кухню

•Встановили нові пластикові вікна на кухні, але розумієте, що для досягнення необхідного затишку на кухні цього все-таки недостатньо?
•Ви вже багаторазово бачили у сусідів на кухні різні цікаві варіанти жалюзі, і подумуєте, що і у себе пора встановити що-небудь подібне, але все ніяк не доходять до цього руки?
•Ви робите на кухні ремонт, завезли нові меблі і гарнітуру і розумієте, що треба щось поміняти і у вікнах?
•Хочеться зробити кухню більш затишною?
•Вам не вистачає на кухні відчуття спокою, безпеки й умиротворення? Іноді навіть може здаватися, що за вами хтось підглядає?
•Кухня виходить на сонячну сторону і до жару плити додається ще й жар від сонця?
•Кухонні штори прийшли в непривабливий вигляд, від них не віє чистотою і свіжістю, набридло їх знімати, потім прати і вішати знову?
У такому випадку вам, швидше за все, допоможуть жалюзі!

Горизонтальные жалюзи

Для берегинь домашнього вогнища кухня займає виняткове місце. І не дивно, що жінка, знайомлячись з новою квартирою або будинком, в першу чергу звертає увагу на кухню.

Кухня займає важливе "геополітичне положення" в кожному будинку. Можна сказати, що кухня - це сполучна ланка всіх кімнат у квартирі або будинку.
У кухні традиційно склалося багато функцій. Кухня - це не тільки "жіночий робочий кабінет".
Тут за прийомом їжі родина може зібратися і обговорити ті питання, на які все ніяк не вистачає часу.
Кухня також багато в чому виконує функції вітальні. Адже часто ми запрошуємо гостей попити чай і просто посидіти поговорити саме на кухню.

Те, наскільки облаштована наша кухня, впливає на наш настрій, коли ми там сидимо, обідаємо, приймаємо гостей.
Нічим не завішене звичайне вікно на кухні, безумовно, не сприяє створенню затишку і теплої атмосфери на кухні.
Тому багато жителів квартир та приватних будинків замислюються над тим, що традиційні штори або недоречні на кухні, або крім них потрібно щось ще...
На красиво оформленій кухні навіть матусині пироги набагато смачніше! :)

А як же традиційні штори?
Традиційні штори мають властивість збирати на себе пил, тим самим вимагаючи періодичного прання, інакше вони починають отруювати повітря на кухні. Крім цього, штори мають властивість м'ятися і відповідно втрачати привабливий "товарний" вигляд.

Жінки часто не люблять, коли при приготуванні їжі хтось за ними "підглядає". Тому не дивно, що традиційні жалюзі найчастіше можна побачити в квартирі саме на кухні.
Крім цього, коли господиня кухні повністю занурилася в процес приготування їжі, і раптом вирішила закрити штори, їй доводиться ставити собі запитання: а чи чисті в мене руки? Це, без сумніву, створює якесь психологічне напруження і дискомфорт.
У цьому випадку прийдуть на допомогу різні різновиди жалюзі, які можна закривати не забруднивши їх - для того щоб закрити їх у них є спеціальне управління (наприклад ланцюжок, шнур), на відміну від звичайних штор, які, щоб закрити їх, вимагають фізичного контакту рук з тканиною. Жалюзі все частіше відвойовують своє місце на кухні у "бабусиних" традиційних фіраночок та штор.

Установка жалюзі або рулонних штор не тільки додасть затишку і комфорту на кухні, але й дозволить створити оригінальний інтер'єр і відповідно зробить вашу кухню не такою як у всіх.
Тим же людям, у яких жалюзі асоціюються лише з офісними приміщеннями, прийдуть на допомогу кольорові жалюзі, а також жалюзі з тканини: рулонні штори та вертикальні тканинні жалюзі.
Звичайні штори програють жалюзі насамперед у функціональності та практичності.

Напевно ви знаєте, що крім звичайних жалюзі, можуть бути їх різні варіації: більш витончені (венус), жалюзі з тканини - рулонні або вертикальні. Відповідно, часто багато власників кухонь замислюються над тим, які саме жалюзі вибрати. Ми спробуємо вам пояснити переваги і недоліки на кухні кожного виду жалюзі, що дозволить вам зробити найбільш підходящий для вас вибір.

При виборі жалюзі слід брати до уваги особисті смаки власника кухні, її інтер'єр та розміри. Так, на маленькій кухні особливо гостро постає питання збереження та економії вільного простору.
Крім цього важливі також такі фактори, як: чи є сонячною ваша сторона будівлі, яка сама по собі кухня - темна або світла.
Крім цього, те, який вид жалюзі ви замовите, вплине на доступ та вільний простір біля підвіконня.
При виборі на користь практичних жалюзі - горизонтальних, або менш практичних - на основі тканини, слід враховувати такі фактори, як: розміри, площа кухні - наскільки вона велика, а також наскільки інтенсивно ви готуєте їжу, віддаленість вікна від плити і столу.
Компанія "Пройом" може запропонувати різні види жалюзі на кухню на ваш смак:

• Варіант 1 - горизонтальні жалюзі (стандартні)

Горизонтальные жалюзи

Це, напевно, найпопулярніший вид жалюзі на кухні, зважаючи на їх невисоку вартість та практичність. Вони не вбирають жир, бруд. Їх поверхня гладка й легко миється.
І хоча горизонтальні жалюзі від компанії "Пройом" виготовляються з алюмінію, який, як будь-який метал не сильний у підтримці затишку, але все-таки він(алюміній) може органічно вписатися в вашу кухню та гармоніювати з багатьма предметами інтер'єру кухні, які складаються або мають у своєму складі метал, що для кухні досить характерно.
У багатьох людей при слові «жалюзі» в уяві спливає образ саме білих жалюзі. Але насправді жалюзі для кухні зовсім не обов'язково повинні бути білими - тут ви можете дати волю своїм бажанням й вибрати колір, який максимально відповідає вашому настрою. Колір жалюзі повинен відповідати та гармонійно поєднуватися із кольором шпалер, кухонними меблями та іншими елементами кухні.
Для створення відчуття природності, близькості до природи, можна замовити горизонтальні жалюзі з дерева. Недолік - їх ціна: вони коштують приблизно в 8-10 разів дорожче звичайних. Але є й значно дешевший варіант - жалюзі не з дерева, а з алюмінію, на який нанесений малюнок, що імітує різні сорти дерева.
А ось у задачі створення затишку горизонтальні стандартні жалюзі програють жалюзі з тканини - вертикальним та рулонним.

Нижче ви можете подивитися деякі фото наших робіт з установки горизонтальних жалюзі (стандарт) на кухні:

DSC01247__0.jpg

DSC00720_0.jpg

DSC01266__1.jpg

DSC01922_0.jpg

Дізнатися більше про горизонтальні жалюзі ви можете за посиланням


• Варіант 2 - горизонтальні жалюзі Венус (Ізолайт)

DSC01012__1.jpg

Ці жалюзі дозволяють ще більше заощадити настільки цінне вільне місце на кухні завдяки тому, що жалюзі системи Венус розташовані ближче до площини вікна в порівнянні зі звичайними жалюзі.
Управляються жалюзі Венус ще зручніше - за допомогою одного лише ланцюжка відбувається поворот ламелей і їх підйом та опускання.

Нижче ви можете подивитися деякі фото наших робіт з установки жалюзі Венус (Ізолайт) на кухні:

DSC00838_0.jpg

DSC01015__1.jpg

DSC01017__1.jpg

DSC01014__1.jpg

DSC01755_0.jpg

DSC01756_0.jpg

DSC01757_0.jpg

DSC01758_0.jpg

DSC01900_0.jpg

DSC01901_0.jpg

Дізнатися більше про горизонтальні жалюзі Венус ви можете за посиланням


• Варіант 3 - рулонні штори (тканинні ролети)

Тканинні ролети (рулонні штори)

Якщо у вас не сонячна сторона і ви більше хочете приховати кухню від сторонніх очей, то ви можете вибрати тканину, яка сильно пропускає світло - наприклад з усякими візерунчастими вирізами або має у своїй будові текстуру на зразок сітки.

Перевага рулонних штор в тому, що вони добре поєднуються з традиційними шторами.
Недолік - вимагають обережного поводження для запобігання попадання жиру і бруду на них.
Також додадуть піднесеного настрою на кухні рулонні штори яскравих кольорів і з різними малюнками, і візерунками на "ботанічну тему", в т.ч. і з квіточками.

Для встановлення на кухні великою перевагою володіють рулонні штори закритого типу в порівнянні з відкритим, оскільки при інтенсивному приготуванні їжі та при підвищених ризиках забруднення тканини, тканину рулонних штор можна згорнути в короб - в такому випадку вона як тіло равлика захована від різних впливів та забруднень. Так як короб та направляючі планки в рулонних шторах закритого типу виготовляються з пластика або алюмінію, вони, на відміну від тканини, легко миються від різних кухонних забруднень.

Звичайно, вибираючи замість більш практичних горизонтальних жалюзі рулонні штори, ви йдете на якийсь компроміс: і хоча за горизонтальними жалюзі доглядати простіше, вони не будуть давати такої естетики та затишку, як рулонні штори. Це подібно вибору взуття: туфлі носити не так зручно, як кросівки, зате набагато красивіше та елегантніше.

Рулонні штори можна встановити на стіну і перекрити таким чином весь віконний отвір, або прикріпити на кожну стулку окремо.
Рулонні штори при правильно підібраній тканині відмінно уживаються й поєднуються з традиційними.

Рулонні тканинні штори на відміну від вертикальних жалюзі, завдяки своїй формі, більш затишні - відсутні суворі вертикальні лінії, як у вертикальних жалюзі.

Незначні забруднення тканини рулонних штор можна видалити за допомогою вологої губки, а більш серйозні забруднення - за допомогою засобів сухої хімчистки.

Резюмуючи, слід сказати, що рулонні штори - відмінний варіант сонцезахисту для кухні за умови достатнього віддалення вікна від плити та вашого акуратного з ними поводження.

Нижче ви можете подивитися деякі фото наших робіт з установки рулонних штор (тканинних ролет) на кухні:

DSC00532_0.jpg

DSC01409__1.jpg

DSC01408__1.jpg

DSC01192__1.jpg

DSC01305__2.jpg

DSC01321__2.jpg

DSC01390__2.jpg

DSC01392__3.jpg

Дізнатися більше про тканинні ролети (рулонні штори) ви можете за посиланням

Досить популярним рішенням для кухні є рулонні штори День-Ніч (Зебра). Ці рулонні штори дозволяють більш якісно, в порівнянні зі звичайними рулонними шторами, регулювати освітленість приміщення - за рахунок перетину прозорих і непрозорих смуг тканини.

Тканинні ролети День-Ніч

Детальніше про рулонні штори День-Ніч (Зебра) ви можете дізнатися за посиланням


• Варіант 4 - вертикальні тканинні жалюзі

Вертикальные жалюзи

Більшість дизайнерів вважають, що вертикальні жалюзі дозволяють візуально збільшити висоту кімнати, що особливо актуально для квартир та будинків з невисокими стелями.

Завдяки тому, що вертикальні жалюзі на відміну від звичайних штор складаються не з суцільної тканини, а зі смужок-ламелей, вони значно краще пропускають потік повітря й кисню, що особливо актуально під час задушливого літа.

Зробити вертикальні жалюзі на кухні менш офісними та більш ошатними можна, якщо замовити вертикальні жалюзі, які чергуються з ламелей різних кольорів. Мультіфактурні вертикальні жалюзі також допоможуть зробити вікно більш святковим - в таких жалюзі ламелі складаються не з однієї тканини, а з комбінації декількох.

Незначні забруднення тканини вертикальних жалюзі можна видалити за допомогою вологої губки, а більш серйозні забруднення - за допомогою засобів сухої хімчистки. Можна також зняти й опустити ламелі в мильний розчин, прополоскати та повісити їх знову.

Недолік вертикальних жалюзі в тому, що в закритому положенні вони перекривають вільний доступ до підвіконня.

Нижче ви можете подивитися деякі фото наших робіт з установки вертикальних жалюзі на кухні:

DSC01224__0.jpg

DSC00950__0.jpg

DSC01219__0.jpg

DSC01739_0.jpg


Щоб дізнатися вартість жалюзі на кухню, ціни, проконсультуватися з приводу вибору жалюзі
для кухні, або записатися на безкоштовний виїзд замірника зі зразками продукції, просто
зателефонуйте нам за телефонами (виберіть ваше місто):Біла Церква

м. Біла Церква

kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Вінниця

м. Вінниця

phone-ico тел.: (0432) 50-66-70
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Дніпро (Дніпропетровськ)

г. Дніпро (Дніпропетровськ)

phone-ico тел.: (056) 736-06-29
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-803-66-89
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Кам`янське (Дніпродзержинськ)

м. Кам`янське (Дніпродзержинськ)

phone-ico тел.: (0569) 58-50-19
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Житомир

м. Житомир

phone-ico тел.: (0412) 57-66-67
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Запоріжжя

м. Запоріжжя

phone-ico тел.: (0612) 14-02-91
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Івано-Франківськ

м. Івано-Франківськ

phone-ico тел.: (0342) 76-60-15
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Луцьк

м. Київ

phone-ico тел.: (044) 209-49-43
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Кропивницький (Кіровоград)

м. Кропивницький (Кіровоград)

kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Кривий Ріг

м. Кривий Ріг

phone-ico тел.: (0564) 99-04-47
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Луцьк

м. Луцьк

phone-ico тел.: (0332) 27-70-24
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Львів

м. Львів

phone-ico тел.: (0322) 90-19-52
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Маріуполь

м. Маріуполь

phone-ico тел.: (0629) 45-01-36
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Миколаїв

м. Миколаїв

phone-ico тел.: (0512) 45-10-02
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Одеса

м. Одеса

phone-ico тел.: (048) 775-05-24
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-803-66-89
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Полтава

м. Полтава

phone-ico тел.: (0532) 69-51-31
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Рівне

м. Рівне

phone-ico тел.: (0362) 48-95-01
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Суми

м. Суми

phone-ico тел.: (0542) 76-70-13
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Тернопіль

м. Тернопіль

phone-ico тел.: (0352) 45-40-02
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Ужгород

м. Ужгород

phone-ico тел.: (0312) 48-81-15
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Харків

м. Харків

phone-ico тел.: (057) 715-20-93
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-803-66-89
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Херсон

м. Херсон

phone-ico тел.: (0552) 70-80-24
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Хмельницький

м. Хмельницький

phone-ico тел.: 0382686015
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Черкаси

м. Черкаси

phone-ico тел.: (0472) 51-50-21
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Чернігів

м. Чернігів

phone-ico тел.: (0462) 96-80-38
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-170-74-37
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

Чернівці

м. Чернівці

phone-ico тел.: (0372) 97-70-09
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-271-02-21
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com