Головна / Контакти по містах України / Жалюзі горизонтальні, вертикальні, рулонні штори у Харкові
Навигация по товарам и услугам
З усіх питань - телефонуйте прямо зараз:

 

 

Жалюзі у Харкові: горизонтальні, вертикальні, рулонні штори, тканинні ролети, римські штори з установкою і безкоштовним заміром

горизонтальні коричневі алюмінієві жалюзі вертикальні жалюзі з тканини
рулонні штори-жалюзі з поліестеру штори День-Ніч
жалюзі з натурального дерева римські штори золотого кольору в припущенному і піднятому положенні

Щоб дізнатися ціни на жалюзі, купити, замовити жалюзі в Харкові,
викликати нашого замірника на безкоштовний замір або просто отримати консультацію,
дзвоніть нам в робочий час (понеділок-п'ятниця 8.00-18.00)
на офісні телефони в Харкові:м. Харків

phone-ico тел.: (057) 715-20-93
kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
lifecell-ico лайф (lifecell): 093-803-66-89
call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
(дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
і мобільних номерів України)
25viber-ico viber: 067-634-04-30
telegram: 066-361-83-01
whatsapp: 066-361-83-01
25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com

  

 Що краще: замовити жалюзі в Харкові, як прийнято говорити, "під ключ" з установкою або ж встановити їх власними силами?

Часто харків'ян терзають сумніви, чи варто встановлювати жалюзі самому або все ж краще купити їх з монтажем, заміром та доставкою від фірми, тобто "під ключ".

Здавалося б, сам по собі процес установки зовсім вже нехитре заняття: взяв і прикрутив до вікна пару шурупів. Ну, і хіба я не мужик?) Але все не так то й просто.

Якщо Ви не є професійним монтажником жалюзі, ми все ж наполегливо рекомендуємо не встановлювати жалюзі і інші їх різновиди самостійно, а скористатися послугами наших замірників і установників.

У разі замовлення виробів "під ключ" з нашим виміром і установкою Ви отримуєте наступні не зовсім очевидні переваги:

Ви отримуєте правильний завмер виробів
Вам не потрібно роздумувати і вивчати інструкції та відео на youtube як правильно зробити замір виробів.

Все це за Вас зробить наш майстер - замірник.

Слід враховувати, що виконуючи заміри виробів самостійно, Ви несете відповідальність за їх правильність.

У разі ж нашого виміру ми несемо відповідальність  за коректність зняття розмірів виробів і в разі виявлення нашого прорахунку в вимірах ми переробимо або виготовимо нові вироби за свій рахунок.

Підбираємо правильне кріплення
У разі нашої установки Вам не потрібно ламати голову над тим які кріплення (саморізи, шурупи, болти, гвинти і т.п.) придбати для установки виробів.

Слід зауважити, що наші вироби та вироби всіх конкурентних заводів і магазинів Харкова не комплектуються будь-якими кріпленнями через те, що для кожної поверхні (пластик, цегла, гіпс) потрібні різні кріплення. 

Наш майстер на етапі заміру зафіксує в специфікації, які необхідні кріплення і потім надалі врахує ці дані при підготовці до установки.

Також варто зауважити, що за замовчуванням всі горизонтальні жалюзі від нашої компанії комплектуються кріпильними пластинами.

Вертикальні жалюзі в разі монтажу на стіну комплектуються стіновими кронштейнами (стандартними або подовженими), про що необхідно повідомити нас на етапі замовлення.

Ви отримуєте вироби не виходячи з дому
Якщо Ви плануєте змонтувати жалюзі самостійно, Вам необхідно буде оплатити послуги Нової Пошти і самостійно отримувати їх у відділенні.

У разі нашої установки ми самі забираємо їх з заводу і доставляємо до Вас на об'єкт в Харкові.

Не потрібно розпаковувати
Мало кого тішить процес розпакування виробів, упакованих для надійного перевезення Новою поштою:  потрібно возитися з розрізанням картону і скотча, не пошкодивши випадково при цьому самі вироби.

Перевіряємо всю комплектацію
На жаль, замовлення з виробами не комплектуються бездушними машинами-роботами, в їх комплектуванні приймають участь люди.

У разі самостійної установки Вам необхідно буде перевірити наявність всієї необхідної комплектації.

У разі замовлення у нас виробів "під ключ" наш майстер - установник перевірить комплектацію виробів і виявить можливу не повну комплектацію або брак.

Ви отримуєте гарантію
У разі, якщо Ви встановлюєте вироби самостійно, гарантію ми не надаємо, як втім і будь-які інші харківські магазини і фірми-продавці.

У разі установки виробів нашим майстром, ми надаємо гарантію протягом 1 календарного року з дня установки.

Це означає, що в разі виявлення будь-яких проблем з виробами ми приїдемо і безкоштовно усунемо їх.

Побачите зразки наживо
У разі самостійної установки Ви вибираєте колір і текстуру жалюзі на нашому або якомусь іншому інтернет-сайті.
 
Безперечно, передача кольору монітора комп'ютера, екрану телефону, планшета або будь-якого іншого гаджета може істотньо відрізнятися від реальності. Ну а щільність тканини екран не може передати зовсім.

Звичайно, при бажанні Ви можете знайти в Харкові безліч виставкових залів, шоу-румів, магазинів і торгових точок і з'їздити туди щоб повертіти, подивитися і помацати вироби своїми руками.

У разі ж, якщо Ви залишите заявку на виклик нашого замірника, Вам не потрібно нікуди їхати, Ви зможете у себе на об'єкті наживо оглянути всі можливі кольори і особисто перевірити тканини на щільність і світлопропускання.

Легка і зручна процедура замовлення
У разі самостійної установки Вам необхідно відправити розміри всіх виробів із зазначенням конфігурації, вибраного кольору і кількості нам на електронну пошту (тому що в телефонному режимі можна легко припуститися помилки в розмірах).

У разі ж замовлення у нас виробів "під ключ" зникає необхідність складати докладні листи - Вам достатньо лише усно по телефону назвати адресу об'єкта і контактний номер телефону людини, яка буде присутня на об'єкті.
Наш майстер зателефонує Вам і домовиться на зручний для Вас день і час, можливо також і на вечірній час і у вихідні дні.

Відсутність передоплати
Якщо Ви прийняли рішення встановити вироби своїми силами, то для запуску процесу їх виготовлення буде потрібно внести 100% передоплату.
Така вимушена вимога пов'язана з тим, що жалюзі виготовляються виключно за вашими індивідуальними розмірами. Це означає, що якщо Ви з якоїсь причини передумаєте забирати їх післяплатою на відділенні Нової Пошти, ці вироби досить важко буде комусь продати за адекватною вартістю і відповідно їх доведеться утилізувати.

У разі ж замовлення виробів з установкою "під ключ" при виборі готівкової форми оплати передоплата зовсім не потрібна - Ви можете просто розрахуватися з нашим майстром у себе на об'єкті після прийому установки виробів.Горизонтальні жалюзі
Горизонтальні
жалюзі
Вертикальні жалюзі
Вертикальні
жалюзі
Тканинні ролети (рулонні штори)
Тканинні ролети
(рулонні штори)
Жалюзі Венус
Жалюзі
Венус
Тканинні ролети День-Ніч
Тканинні ролети
День-Ніч
Римські штори
Римські
штори-жалюзі

Дерев'яні горизонтальні жалюзі

Бамбукові штори-жалюзі (ролети)

Джутові штори-жалюзі (ролети)І хоча в Харкові працюють досить багато і інших популярних компаній і магазинів, де можна досить дешево і недорого купити жалюзі, чому ж тоді так багато покупців віддає перевагу саме нашій компанії? І ось чому:

12 причин, чому покупці обирають компанію «Пройом» для замовлення і встановлення жалюзі, римських и рулонних штор (тканинних ролет) в Харкові:


  1. Безкоштовний виїзд замірника жалюзі в межах Харкова. Якщо ви з якоїсь особистої причини вирішите не оформляти замовлення після заміру, ми не будемо обтяжувати вас настирливими дзвінками.

  2. За рахунок великих оборотів по країні та завдяки розвиненій мережі постачальників комплектуючих для наших жалюзі, ми продаємо жалюзі по найвигіднішим і конкурентним на ринку Харкова і України цінам.
   Ми заснували в Харкові власне виробництво тканинних ролет та рулонних штор, завдяки чому можемо виконувати ваші замовлення в найкоротші терміни (від 1 дня).

   Також нам все ще вдається підтримувати тарифи на установку наших виробів по Харкову на мінімальному рівні, що обурює наших харківських конкурентів :)

  3. Ви отримуєте гарантію протягом 1 року на всі замовлені у нас вироби, за умови їх установки нашим майстром.

  4. При готівковій формі оплати замовлення передоплату вносити не потрібно.

  5. Великий вибір матеріалів, тканин та кольорів для виготовлення жалюзі, максимально відповідним вашому смаку й побажанням:

   210 варіантів вибору тканин для вертикальних жалюзі 127 мм,
   95 варіантів для вертикальних жалюзі з тканини 89 мм,
   55 варіантів вибору кольору для горизонтальних жалюзі (стандарт та Венус) з ламеллю 25 мм,
   21 варіант для горизонтальних жалюзі з ламеллю 16 мм,
   250 варіантів тканин для тканинних ролет (рулонних штор) відкритого та закритого типів,
   52 варіанти для рулонних штор Зебра (День-Ніч)
   50 варіантів вибору рулонних штор з максимально щільних тканин Блек Аут.

  6. Якщо вам потрібно щось запитати у нас, ви можете зробити це зручним для вас способом:
   ми завжди будемо раді чути вас в робочий час з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 18.00.
   Якщо вам незручно нам дзвонити, ви можете залишити нам заявку і ми обов'язково вам передзвонимо.
   Також наш менеджер в робочий час відповість вам на ваш електронний лист, надісланий нам на адресу: okna37@gmail.com.

  7. Зручна форма оплати на ваш вибір: можливий як готівковий розрахунок, так і безготівковий розрахунок (на платника єдиного податку або ТОВ з ПДВ)

  8. На повторні замовлення можливо надання додаткової знижки.

  9. Якщо ви вирішите поміряти та встановити жалюзі самостійно, наші менеджери проконсультують вас, як правильно це зробити. У такому випадку ви зможете забрати ваші вироби зі складу Нової Пошти в Харкові.

  10. Замовити жалюзі в нашій компанії зручно - зовсім не потрібно кудись їхати крізь увесь Харків та стояти в пробках і навіть виходити з дому. Достатньо лише один раз зустрітися з майстром на замірі, а потім повторно для встановлення жалюзі. Можливо домовитися з замірником про виїзд на замір та встановлення жалюзі у зручний для вас час, в тому числі й у вихідний день.

  11. Найбільший архів в Україні, в якому представлені фото встановлених нашою компанією жалюзі та рулонних штор:
   452 фото (з них:
   71 фото горизонтальних жалюзі,
   168 фото вертикальних жалюзі
   та
   213 фото рулонних штор)
   дозволить вам побачити, як вже застосували наші клієнти жалюзі в різних інтер'єрах, що допоможе вам визначитися з вибором виду й кольору жалюзі конкретно для вашого випадку.

  12. І взагалі, ми просто гарні хлопці! ;)


  Замовити установку і виготовлення жалюзі в Харкові можна, не выходячи з дому.
  Наш замірник приїде безкоштовно і привезе із собою зразки жалюзі, римських та рулонних штор у наступних районах Харкова:
  Нагорний (•Задержпром, •Соснова горка, •Університетська горка, •Толкачівка, •Міський сад, •Міський парк, •Сокольники, •Лісопарк, •Помірки, • Шатіловка), •Залопань (•Благбаз, •Панасівка, •Іванівка, •Гончарівка), •Олексіївка, •Балашівка, •Червоний Луч, •Велика Данилівка, •Диканівка, •Жихар, •Журавльовка, •Рашкіна дача, •Лазківка, •селище Жуковського, •Заїківка, •Залютіно, •Карачовка, •Карпівка, •Левада, •Льодяне, •Липова Роща, •Лиса Гора, •Москалівка (Стара Основа), •Немишля, •Нова Баварія, •Новожаново, •Скуридіна дача, •Новоселівка, •Нові Дома, •Основа Кабештова дача, •Павлівка, •Павлово Поле, •Песочін, •Подол, •Помірки, •П'ятихатки, •Рогань, •Сабурова дача, •Салтівка, •Тюрінка, •Петренки, •Північн, •Червоний Жовтень, •Філіповка, •Холодна Гора, •селище ХТЗ, • Шишківка

  Для цього достатньо набрати один із вказаних номерів або залишити електронну заявку через послугу зворотного зв'язку.

   


  Вертикальні жалюзі у Харкові

   

  Горизонтальні жалюзі у Харкові

   

  Тканинні ролети (рулонні штори) у Харкові

   

  Дивитися інші відео про жалюзі та рулонні штори у Харкові>>>

   

   

  Каталоги тканин та матеріалів

  1636890821_1
  Каталог тканин 127 мм для вертикальних жалюзі
  1636890821_1
  Каталог тканин 89 мм для вертикальних жалюзі
  горизонтальні
  Каталог кольорів для
  горизонтальних жалюзі
  1640161821_1
  Каталог тканин для тканинних ролетів (рулонних штор)
  1640183221_1
  Каталог тканин для тканинних ролетів системи День-Ніч
  derev_mini
  Каталог кольорів для дерев'яных горизонтальних жалюзі

  Каталог тканин для бамбукових ролет (штор)

  Каталог тканин для джутових ролет (рулонних штор)

  Каталог тканин для
  римських штор-жалюзі

   

   

  Далі, ми покажемо різні приклади використання жалюзі і тканинних ролет в різних інтер'єрах Харкова:

  На цьому фото вдало підібраний колір тканини тканинних ролет до інтер'єру кімнати, так що складається враження, що вони були створені одне для одного:

  рулонні штори сірого кольору на пластикові вікна в Харкові

  Наші задоволені харківські клієнти :)

  наш клієнт на фоні тканинних ролет відкритого типу бежевого кольору в Харкові

  Рулонні штори відкритого типу (система Міні) користується найбільшою популярністю у харків'ян при виборі якого саме типу рулонні штори замовляти - відкритого чи закритого:

  тканинні ролети насиченого синього кольору на ланцюговому механізмш

  Останнім часом все більшою популярністю у харків'ян користуються жалюзі і тканинні ролети в кольорах національної символіки:

  рулонні шторі в офіс прапор україни

  рулонныі штори в кольорах прапору україни

  тканинні ролети в харкові в національних кольорах

  тканинні ролети в харкові в жовто-синіх кольорах

  Ви можете замовити в Харкові не тільки горизонтальні жалюзі з алюмінію, але і з дерева.

  горизонтальні жалюзі з дерева

  Дерев'яні жалюзі також відмінно виглядають на кухонному вікні:

  жалюзі з дерева на кухонному вікні в Харкові

  Дерево - натуральний матеріал, котрий відмінно гармонує з квітами

  кухонные цветы и деревянные жалюзи хорошо дополняют друг друга

  Дерев'яні горизонтальні жалюзі значно (в рази) дорожче звичайних, докладніше - уточнюйте у нашого менеджера.

  Также вы можете заказать жалюзи из натуральных материалов, как джут и бамбук.
  Жалюзи из джута сворачиваются подобно римским шторам:

  жалюзи из натурального джута

  жалюзи из джута - сворачиваются подобно римским шторам

  Нещодавно наша компанія стала продавати і встановлювати також і римські штори.

  римские шторы в Харькове фото

  Все більшою популярністю у харків'ян користуються тканинні ролети День-Ніч (їх також називають рулонними шторами Зебра).

  двухслойные жалюзи День-Ночь (Combo)

  тканевые ролеты День-Ночь на окно в квартире из 3-х стеклопакетов

  На цьому фото смуги на ролетах Зебра цікаво поєднуються і доповнюють смуги, з яких зроблена шафа:

  ролеты Зебра в интерьере

  Якщо у вас працює проектор, сонячна сторона будівлі і потрібно добитися максимального затемнення - подібно освітленості в нічний час, вам допоможуть тканинні ролети з максимально щільних тканин, які називають також Блек Аут.

  рулонные шторы black out

  На вікна в офіси Харкова все частіше замовляють тканинні ролети (рулонні штори)

  зеленые тканевые ролеты на окно с форточкой

  рулонные шторы зеленого цвета система мини на алюминиевые окна

  Також в Харкові ви можете замовити тканинні ролети (рулонні штори) з нанесенням на нього обраного вами зображення (цей спосіб називають також фотодруком)

  тканевые ролеты с картинкой

  рулонные шторы с нанесением изображения города

  тканевые ролеты с фотопечатью на морскую тематику

  рулонные шторы с морем и корабликом

  Звичайні традиційні штори роблять кімнату дитини "дорослою", нудною і не затишною.
  Рулонні штори перетворять дитячу кімнату і дитина буде вам за це вдячна.
  Крім цього, сучасні діти з самого раннього дитинства все більше часу проводять за комп'ютерами, а також їх замінниками: планшетами і телефонами. Жалюзі або рулонні штори дозволять прибрати відблиски на екрані монітора, що істотно зменшить навантаження на очі дитини.

  фиолетовые тканевы�� ролеты с кругами в детскую комнату


  Римські штори в Харкові

  римські штори на вікна

  Все більшу популярність серед харків'ян набирає установка римських штор.

  Римські штори все частіше замовляють ті мешканці Харкова, у яких не особливо лежить душа до жалюзі і їм хочеться чогось більш затишного подібно звичайним традиційним шторам, але в той же час досить практичного, зручного, модного і функціонального.

  Дізнатися більше про римські штори Ви можете у відповідному розділі нашого сайту.


  Питання-відповідь

  Як довідатися про ціни жалюзі і тканинні ролети в Харкові?
  Щоб довідатися про ціни, ви можете перейти на нашу сторінку з цінами і прайсами, де все досить докладно описано або ж просто зателефонувавши нам по телефонам або залишивши нам повідомлення на е-мейл okna37@gmail.com
  або скористатися спецільною формою на нашому сайті.

  Які терміни виконання замовлення?
  Залежно від комплектації замовлених вами виробів і терміновості в середньому від заміру до установки проходить приблизно 7-10 календарних днів. Можливо також термінове виконання замовлення - від двох днів (обговорюється індивідуально).

  Які жалюзі найдешевші?
  Кінцева ціна замовлення залежить від розмірів вікон. Так в одному випадку, найдешевшими можуть виявитися горизонтальні жалюзі, в іншому - вертикальні, що буде ясно вже після заміру. В цілому, можна сказати, що найчастіше найдешевші жалюзі для невеликих вікон - це білі стандартні горизонтальні жалюзі з ламелю 25 мм, для відносно великих вікон дешевше можуть виявитися вертикальні тканинні жалюзі з ламелю 127 мм.

  • Як зробити замовлення на жалюзі та рулонні штори?
  Замовити жалюзі в нашій компанії можна декількома способами:
  зателефонувати нам по номерам і записатися таким чином на безкоштовний замір.
  • залишити онлайн-заявку на безкоштовний замір, після чого з вами найближчим часом зв'яжуться наші менеджери і уточнять деталі.
  • якщо ви хочете замовити жалюзі без нашого заміру і монтажу, ви можете повідомити нам розміри ваших виробів по телефону або по електронній пошті okna37@gmail.com. У цьому випадку необхідна повна передоплата замовлення на карту ПриватБанку або на виставлений нами безготівковий рахунок.

  • Якими способами можна сплатити замовлення?
  Сплатити замовлені вами вироби можна:
  • готівкою після установки нашому майстру
  • на карту ПриватБанку
  • за рахунком від платника єдиного податку 2-ї групи
  • за рахунком від юр.лиця платника ПДВ (цей варіант дорожче попередніх на 20%)


  Ціни на горизонтальні жалюзі в Харкові

   

   

  Ціни на вертикальні жалюзі з шириною тканини 127 ммв Харкові

  *вказана ціна готового виробу з карнизом і комплектуючими.
  Жалюзі площею менше 1,5 кв.м вважаються як 1,5 кв.м. Якщо висота вертикальних жалюзі менше 1,5 м, то для розрахунку береться значення 1,5.
  Замір безкоштовно.

   

  Ціни на тканинні ролети (рулонні штори) відкритого типу в Харкові

  Всі ціни на жалюзі та рулонні штори в Харкові див. тут >>>

   

  Щоб дізнатися ціни на жалюзі, купити, замовити жалюзі в Харкові,
  викликати нашого замірника на безкоштовний замір або просто отримати консультацію,
  дзвоніть нам в робочий час (понеділок-п'ятниця 8.00-18.00)
  на офісні телефони в Харкові:  м. Харків

  phone-ico тел.: (057) 715-20-93
  kievstar-ico київстар: 067-634-04-30
  vodafone-ico мтс (vodafone): 066-361-83-01
  lifecell-ico лайф (lifecell): 093-803-66-89
  call-cen-ico тел.: 0-800-75-70-87
  (дзвінки на цей номер безкоштовні з міських
  і мобільних номерів України)
  25viber-ico viber: 067-634-04-30
  telegram: 066-361-83-01
  whatsapp: 066-361-83-01
  25mail-ico4 e-mail: okna37@gmail.com